/
Ataşehir Araç Kiralama
BAĞDAT CADDESİ OFİS İLETİŞİM BİLGİLERİ
Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Palmiye Apt. No:166/C Kadıköy / İSTANBUL
0 216 350 57 00
0 216 350 57 01
Pazartesi - Pazar / 08:30 - 19:00
Ataşehir Araç Kiralama

Ataşehir'de araç kiralama ve rentacar hizmeti için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.

Ataşehir’de 34 Rentacar ofisinden günlük,haftalık veya aylık araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Ataşehirİstanbul'un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 2008 yılında KadıköyÜmraniye ve Üsküdar'dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul'un 39 ilçesinden biri olmuştur. Güneybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. İlçenin 2013 itibarıyla nüfusu 405.974'tür ve 17 adet mahalleye sahiptir.

İnşaat şirketlerinin Ataşehir'in batı tarafındaki arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir kavramı ortaya çıkmıştır. Varyap Meridian, Uphill Court gibi yapılar ilçenin batı kısmında bulunmaktadır. Ayrıca 2012 yılında kurulan Ülker Sports Arena da Batı Ataşehir'de yer almaktadır.

Ataşehir Mimar Sinan Camiinin Projesi Mimar Hilmi Şenalp tarafından hazırlanmıştır. Mimar Sinan Camii’nin yapımına Ataşehir’de 2010 yılı Temmuz ayında başlanmış ve Mimar Sinan’ın anısına yaptırılmıştır. Cami’nin toplam inşaat alanı 36758 m² olup, yaklaşık 12.000 kişinin bir arada ibadet edebileceği İstanbul’un en büyük camilerinden biridir.

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan çok amaçlı kapalı spor salonu.

Sizde 34 Rentacar kiralama ofisinden araç kiralama ve rentacar hizmeti alabilir ve Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'daki organizasyonlara gidebilirsiniz.

Sürekli olarak Fenerbahçe Spor Kulübü'nün erkek ve kadın basketbol takımlarının ev sahibi olduğu basketbol maçlarında kullanılmaktadır. Ataşehir'deki tesiste 15.000 kişilik çok amaçlı spor salonunda basketbolun yanı sıra diğer salon sporları da yapılabilmektedir. Bunun dışında konser etkinlikleri, sahne şovları, konferanslar ve özel etkinlikler de düzenlenmektedir.

 

Watergarden

İstanbul'un anadolu yakasının son zamanlarda en popüler yerlerinden Ataşehir'de bizlere kapılarını açan Watergarden,yepyeni bir konsept olarak karşımıza çıkmış bulunuyor.Türkiye'de, amacı sadece yeme içme olan bu büyüklükte ve çeşitlilikteki ilk avm olma özelliğini taşıyor.Teması su dünyası olan bu mekanda,son dönemin en popüler markaları yerini almış durumda.İnsan seçenek bolluğundan tercih yapmalta zorlanıyor.Ayrıca su gösteleride Las Vegas'taki örnekleri aratmayacak seviyede

34 Rentacar ofisinden araç kiralama ve rentacar hizmeti alarak sizde Ataşehir'in popüler yerlerini gezebilirsiniz.